Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Gniezno nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Gniezno

5/5 - (1 vote)

Radio Gniezno jest radiem lokalnym, w związku z czym radia można słuchać głównie w obrębie miasta Gniezna i w pobliskich miejscowościach oddalonych od Gniezna nie więcej niż 50 km. Radia można też słuchać przez internet, co powinno być dobrą wiadomością dla fanów tej stacji. Swoją działalność radio Gniezno rozpoczęło 16 grudnia 1996 roku i od tego czasu nadaje nieprzerwanie. Radio nadaje na częstotliwości 104,3 FM.

Radio Gniezno posiada nowoczesną rozgłośnię oraz własne studio postprodukcyjne. Za priorytet radio stawia sobie przedstawianie rzetelnych i lokalnych informacji. W radiu relacjonowane są ważne dla miasta i mieszkańców wydarzenia. Cyklicznie pojawiają się również informacje z kraju i ze świata. 

Radio Gniezno jest chętnie słuchane przez ludzi w różnym wieku. Najczęściej słuchacze mogą usłyszeć muzykę pop i rock, ale pojawia się także muzyka dance, blues i jazz. Dziennikarze radia starają się nawiązywać kontakt ze słuchaczami i emitowanych jest wiele cyklicznych audycji. Codziennie pełnione są dyżury reporterskie i prowadzone są programy „na żywo”. Wśród słuchaczy dużą popularnością cieszą się konkursy, sondy i telefoniczne zamawianie piosenek na życzenie.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Gniezno
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *