Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Warszawa nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Warszawa

5/5 - (2 votes)

Radio Warszawa online to najstarsza katolicka rozgłośnia w Polsce. Nadawane jest w Warszawie jak również w okolicy do 80 km od stolicy. Stacja porusza tematy kulturalne. Przeważają audycje publicystyczne, informacyjne, edukacyjne, a także nie brakuje programów muzycznych. Ponad to Radio Warszawa w swojej audycji próbuje zintegrować mieszkańców stolicy.
Ze względu na charakter religijny cała audycja rozpoczyna się i kończy na modlitwie. O godzinie 5:55 rozpoczęty jest dzień wraz z Radiem Warszawa online. Następnie przedstawione są najważniejsze informacje z kościoła. Co godzinę wypuszczany jest serwis informacyjny, przedstawia on przede wszystkim wydarzenia lokalne, oraz najważniejsze tematy z Polski czy świata. Informacje na temat sytuacji na drogach Warszawy przedstawiane są w godzinach szczytu, pomagają bezpiecznie dotrzeć kierowcom do szkół czy prac.

Z Radiem Warszawa można duchowo skupić się na ważnych fragmentach Ewangelii, przemyśleć słowa Papieża lub wysłuchać Mszy Świętej. Po godzinie 18 dla wszystkich rodziców, grupa specjalistów doradza, jak wychować dziecko w wierze oraz mądrości. Pomaga poradzić sobie z największymi problemami rodzicielskimi. W audycji występują programy ekonomiczne, w których pojawiają się rozmowy z ludźmi, którzy wierzą, pracują, utrzymują rodziny. Oprócz codziennej ramówki, pojawiają się programy tematyczne. Ekspertki rozmawiają w damskim gronie o kobiecości w audycji Okiem kobiet.

Częstotliwości Radio Warszawa

  • Warszawa: 106.2 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Warszawa
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *