Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Rodzina nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Rodzina

5/5 - (2 votes)

Radio Rodzina jest katolicką stacją radiową archidiecezji wrocławskiej i diecezji świdnickiej. Radio cechuje się profilem ewangelizacyjno-społecznym i informacyjnym. Pierwszą audycję Radio Rodzina nadało 16 października 1993 roku. W roku 2001 przez radio uzyskany został status nadawcy społecznego. W roku 2003 pojawiła się możliwość słuchania Radia Rodzina przez Internet.
Radio Rodzina jest przykładem radia katolickiego, które skupia się na wartościach, które poszukiwane są w wierze i kościele.

Radio rodzina – częstotliwości

  • Brzeg: 94.0 FM
  • Strzelin: 94.8 FM
  • Świdnica: 98.1 FM
  • Wołów: 99.6 FM
  • Wrocław: 92.0 FM
  • Zielona Góra: 107.2 FM

Rozgłośnia swoim zasięgiem dociera do wielu miejsc, można jej słuchać m.in. we Wrocławiu (92,0 MHz), w Świdnicy (98,1 MHz) i wielu innych obszarach. Radio Rodzina dociera również do słuchaczy znajdujących się w Strzelinie (94,8 MHz), Brzegu (94,0 MHz), Kotlinie Kłodzkiej (107,2 MHz), Wołowie (99,6 MHz), Namysłowie (92,4 MHz), czy Miliczu (88,5 MHz). Oferta radia skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy interesują się tematami religijnymi. Jednak poza audycjami religijnymi, w Radiu Rodzina można również usłyszeć audycje społeczne i polityczne. W ramówce znajdują się takie programy jak: „Poranna modlitwa”, „Transmisja mszy z katedry”, „Bliżej wiary – bliżej Ciebie”, „Modlitwa popołudniowa”, „Ewangelia dla sceptyków”, „Radiowy Klub Seniora”, „Dziennik Radia Watykańskiego”, czy „Apel Jasnogórski”. Radio Rodzina przez wiele osób uważane jest za rozgłośnię, która podejmuje tematy wiary i przedstawia je w przystępny dla każdego sposób.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Rodzina
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *