Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Leliwa nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Leliwa

5/5 - (1 vote)

Radio Leliwa jest tarnobrzeską rozgłośnią radiową. Radio powstało na bazie amatorskiej rozgłośni harcerskiej. Rozgłośnia raczej posiadała dość eksperymentalny charakter. Celem Radia Leliwa było stworzenie uniwersalnego radia, w którym będzie można posłuchać lekkiej, spokojnej i energetycznej muzyki. Skupiało się ono przede wszystkim na muzyce pop i soft rock. Odpowiedni program radia i jego możliwości techniczne sprawiły, że Radio Leliwa stało się jedną z najbardziej znanych rozgłośni na terenie Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Sandomierza, Mielec. Radio można również odbierać nad Wisłą, w Janowie Lubelskim, a także w Rzeszowie.

Radio Leliwa jest rozgłośnią lokalną, w której można usłyszeć lokalne wiadomości, o których często informują sami słuchacze radia. Radio Leliwa skierowane jest przede wszystkim do słuchaczy w przedziale wiekowym 20-49 lat, jednak zarówno młodsze, jak i starsze osoby znajdą coś dla siebie. Przez Radio Leliwa nadawany jest program „dzienny” od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 do 21:00, w soboty od 8:00 do 12:00, a w niedziele od 12:00 do 20:00. Na początku działalności Radia Leliwa program kończył się dokładnie o godzinie 18:00 i za każdym razem na zakończenie puszczano utwór „Koniec” Elektrycznych Gitar. Na ramówkę Radia Leliwa składa się 8 audycji jest to: Gorąca 10-tka; Złota godzina, Złota niedziela; Poranek z Przebojowym Charakterem; Przebojowy Mix; Dwie godziny tylko z polską muzyką; Pod Żaglami Leliwy; Niedzielne Pozdrowienia; W Rytmie Dnia.

Radio Leliwa – Częstotliwości

Radio Leliwa nadaje na analogowych częstotliwościach:

  • 104,7 MHz – nadajnik usytuowany został na kominie zakładu chemicznego Siarkopol w Tarnobrzegu-Machowie;
  • 102,4 MHz – nadajnik został umiejscowiony na jupiterze stadionu w Mielcu;
  • 93,5 MHz – nadajnik znajduje się na dachu Mostostalu w Stalowej Woli.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Leliwa
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *