Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Park nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Park

5/5 - (3 votes)

Radio Park to kolejna stacja radiowa działająca na rynku lokalnym, a dokładniej w okolicach Kędzierzyna-Koźle. Nadawanie rozpoczęto 27 lutego 1993 roku, audycje skierowane były na rynek lokalny o charakterze muzyczno-informacyjnym. Radio Park FM mamy możliwość odbioru na częstotliwości 93,9 FM.

Radio Park FM dostępne jest dla wszystkich mieszkańców, od odbioru i słuchania nie wymaga żadnych odbiorników. Aby słuchać audycji online Radia Park FM wystarczy dostęp do internetu, jest to świetna informacja dla okolicznych mieszkańców. To właśnie wiadomości regionalne i znakomita muzyka przyciąga słuchaczy. Wielkim plusem stacji radiowej jest funkcja wyboru własnej muzyki (muzyka na życzenie) oraz przesyłanie pozdrowień podczas audycji na żywo.

Częstotliwości Radio Park

  • Brzeg – 97.1 FM
  • Kędzierzyn-Koźle – 93.9 FM
  • Opole – 99.1 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Park
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *