Jeśli transmisja online na żywo stacji Muzo.FM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Muzo.FM

4.4/5 - (37 votes)

Muzo.fm online to stacja, która zastąpiła Radio PIN. Nadaje od 2014 roku w Warszawie. Stacja ma charakter muzyczno-informacyjno-biznesowy. Proponuje swoim słuchaczom różne kategorie muzyczne, w tym rock, alternatywę czy ambitny pop. Radio Muzo.fm nadaje w dziewięciu miastach w Polsce, jednak jej popularność większa jest w internecie w wersji online. Stacja ta należy do grupy medialnej Cyfrowego Polsatu. Do maja 2017 roku działała telewizja Muzo.tv, która współpracowała ze stacją radiową. Słuchaczami Muzo.fm są młodzi ludzie do 35 roku życia. Założycielami radia są osoby, które były połączone z Eską Rock. Swoje działania rozpoczęli od hasła: “kręcą nas dobre kawałki”, które stało się symbolem Muzo.fm

Od porannych godzin Muzo.fm zaskakuje swoimi propozycjami programów. Od 6:00 “Strażnicy Świtu”, którzy pobudzają propozycjami utworów, jak również znakomitym humorem. Kolejnym programem jest “Bisior i Anna”. W tej audycji rozgrywa się wiele konkursów oraz zagadek, można wygrać ciekawe nagrody, między innymi bilety na koncerty, czy płyty znanych wykonawców. Kolejną ciekawą audycją jest “The Greatest Muzo”. W programie przypominane są najważniejsze wydarzenia z muzycznego kalendarium. Od dat urodzin, przez rocznice po datę śmierci najciekawszych oraz najbardziej znanych muzyków czy wokalistów. Słuchacze mogą angażować się w tematy omawiane na antenie. Można wysyłać maile oraz pisać na mediach społecznościowych komentarze. Można również głosować na swoje ulubione kawałki w liście RFN – Republice Fajnych Numerów.

Częstotliwości MUZO.FM

  • Warszawa – 102 FM
  • Kraków – 104,9 FM
  • Gdańsk – 93,9 FM
  • Łódź – 102,3 FM
  • Poznań – 93,9 FM
  • Wrocław – 103,7 FM
  • Kielce – 92,9 FM
  • Olsztyn – 92,4 FM
  • Bydgoszcz – 90,5 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Muzo.FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *