Prezenty świąteczne dla fanów elektroniki! Sprawdź nasze propozycje

Prezenty świąteczne dla fanów elektroniki
Oceń: post

Święta za pasem! Najwyższy czas pomyśleć o prezentach, które chciałbyś wręczyć swoim bliskim. Szeroki wybór w sklepach nie ułatwia podjęcia decyzji, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji dla miłośników gadżetów elektronicznych!

Dla będących non stop online!

Smartfon dla wielu z nas jest trzecią ręką (żeby nie powiedzieć, że pierwszą!). Towarzyszy nam przez większość dnia wspierając wszelkimi niezbędnymi informacjami, dając poczucie kontrolowania czasu i zadań przeznaczonych na dany dzień, pozwala mieć stały kontakt z najbliższymi. Smartfony i mobilne technologie naszpikowane są aplikacjami i funkcjami, które choć ułatwiają codzienne funkcjonowanie, to niestety generują także szybsze zużycie energii telefonu. Bez wątpienia można stwierdzić, że baterie są największą piętą achillesową dzisiejszych technologii. Aby móc być w ciągłym kontakcie z innymi i niejednokrotnie móc pracować przez telefon przez kilka godzin bez konieczności bycia podłączonym do przewodowej ładowarki, warto zainwestować w porządny powerbank. Banki energii niejednokrotnie są w stanie uratować nas z kryzysowych sytuacji, gdy bateria jest na wyczerpaniu, a nigdzie “pod ręką” nie mamy gniazdka z prądem. To także doskonały gadżet podczas wszelkiego rodzaju wypraw, wędrówek, wycieczek, podczas których korzystamy intensywnie z telefonu, dokumentując wyprawę na zdjęciach i filmach, wrzucając je na swoje profile społecznościowe, a tym samym dość szybko zużywając zmagazynowaną w baterii energię. Powerbanki mają różną pojemność. Najlepiej wybrać taki model, który pozwoli nam kilkukrotnie naładować z niego pełną baterię. Możemy wybrać powerbank o pojemności 10000 mAh, który pozwoli na około czterokrotne całkowite doładowanie baterii telefonu, lub takie o znacznie większej pojemności. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu nie tylko osobie młodej, ale okaże się przydatny także dla seniorów lub osób intensywnie pracujących i korzystających z telefonu.

Funkcjonalność na nadgarstku!

Elektronika ułatwia nam życie w każdej dziedzinie i sprawia, że codzienne funkcjonowanie staje się prostsze i sprawniejsze. Jednym z przykładów gadżetów elektronicznych, który może nie jest niezbędny w codziennym funkcjonowaniu, dlatego wielu osobom szkoda wydać pieniądze na taki gadżet, ale znaczenie ułatwia pracę, naukę i kontrolę powiadomień w telefonie jest smartwatch. Taki inteligentny zegarek jest doskonałym pomysłem na prezent dla Twoich bliskich – maniaków gadżetów elektronicznych. Techonologia, którą naszpikowany jest taki zegarek, pozwala na połączenie zegarka ze smartfonem i przeniesienie wszelkich powiadomień, maili, SMS-ów także do zegarka, dlatego użytkownik może bez konieczności wyciągania telefonu móc odebrać najistotniejsze informacje. Smartwatch pomoże także kontrolować codzienną aktywność fizyczną, będzie mierzył przez cały dzień puls, tętno, stanie się osobistym trenerem personalnym! To doskonały wybór prezentowy nie tylko dla maniaków elektroniki, ale i dla tych, o których zdrowie chcemy zadbać. Do wyboru jest wiele różnorodnych modeli, których paski przy zegarku można dopasować do gustu osoby obdarowywanej. Wiele modeli dostępnych jest na przykład na Allegro.

Bezpieczeństwo telefonu

Choć smartfony są niezwykle drogie, to jednocześnie nie są niezniszczalne. Każdy z pewnością przekonał się na “skórze: własnego telefonu, że wystarczy niepozorny upadek z biurka i ekran telefonu potrafi rozbić się w drobny mak. Jeśli zależy Ci, aby prezent świąteczny nie był zbytnio drogi, a jednocześnie chcesz zadbać o elektronikę bliskiej Ci osoby, pomyśl nad wyborem odpowiedniego case’a, który sprawi, ze telefon będzie bezpieczny nawet podczas upadku. Wybór obudów jest niezwykle szeroki, możesz zdecydować się na pokrowiec, tzw. “wsuwkę”, która jest niezwykle estetyczna, pozwoli na zniwelowanie porysowania telefonu zwłaszcza wtedy, kiedy nosisz go razem z kluczami lub portfelem w torebce lub plecaku. Inny rodzaj to futerał – klapka chroniąca ekran z pewnością sprawia, że taki futerał jest najbardziej praktyczną formą ochrony telefonu i wyświetlacza. Dopasuj pokrowiec do upodobań bliskiej Ci osoby i wybierz gładki minimalistyczny, z cyrkoniami, we wzorki lub z ulubiona postacią z kreskówki lub serialu!


Prezenty świąteczne dla fanów elektroniki! Sprawdź nasze propozycje
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *