Mubi kod rabatowy: 150 PLN zniżki na ubezpieczenie OC / AC

Porównywarka OC i AC Mubi.pl
5/5 - (1 vote)

Ubezpieczenia OC i AC są oba bardzo ważne, zwłaszcza w kontekście posiadania i korzystania z pojazdów. Wiele osób wybiera kombinację obu tych rodzajów ubezpieczeń, aby zapewnić kompleksową ochronę. W dłuższej perspektywie posiadanie ubezpieczenia OC i AC może pomóc w uniknięciu poważnych kłopotów finansowych i zapewnić spokojną jazdę. Przed zakupem ubezpieczenia warto dokładnie sprawdzić wszystkie możliwości. Z pomocą idzie porównywarka ubezpieczeń mubi. W jednym miejscu, w kilka minut można porównać nawet kilkadziesiąt różnych ofert i do tego skorzystać z kodu rabatowego mubi.

Jak uzyskać kod rabatowy Mubi?

kod rabatowy Mubi

Uzyskanie kodu rabatowego mubi jest niezwykle proste. Wystarczy wykonać kilka kroków i cieszyć się z zakupu ubezpieczenia OC/AC na samochód w korzystnej cenie, a do tego uzyskać cashback w wysokości 150 zł na konto. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 • Wejdź na stronę mubi.pl klikając w poniższy link: http://mubi.pl/bonus-blobie
 • Wypełnij wszystkie pola niezbędne do wygenerowania ofert ubezpieczenia i pamiętaj, aby zatwierdzić regulamin.
 • System przedstawi najkorzystniejsze oferty ubezpieczenia spełniające Twoje oczekiwania. Masz możliwość dokładnego sprawdzenia każdej oferty i porównania jej zakresu z pozostałymi. 
 • Jeśli dokonasz wyboru ubezpieczenia, które spełnia Twoje wymagania pod względem zakresu ubezpieczenia, ale i również pod względem finansowym, możesz za pośrednictwem strony www.mubi.pl dokonać zakupu polisy. 
 • Nie musisz od razu podejmować decyzji. Po sporządzeniu kalkulacji masz aż 12 miesięcy na sfinalizowanie i zakup ubezpieczenia. Możesz tego dokonać przez stronę, albo w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem mubi.
 • Za ubezpieczenie możesz dokonać płatności jednorazowo lub podzielić ją na raty. W przypadku rat, wystarczy, że zapłacisz pierwszą ratę i będziesz mógł skorzystać z promocji mubi, upoważniającej do uzyskania zwrotu 150 zł.
 • Osoby, które w ciągu 30 dni od wykupienia ubezpieczenia zrezygnują z niego nie mogą skorzystać z bonusu Mubi i ubiegać się o zwrot 150 zł.

Kto może skorzystać z kodu rabatowego Mubi?

W regulaminie mubi dokładnie określono, kto może skorzystać z kodu rabatowego mubi i uzyskać cashback 150 zł. Nagroda przysługuje osobom, które spełnią wymienione wyżej warunki. Trzeba również pamiętać o tym, że bonus mubi można uzyskać, jeśli:

 • W ciągu 30 dni od zakupu polisy nie dokona się rezygnacji i nie sprzeda samochodu, na który została wykupiona polisa.
 • Samochód, na który jest wykupowane ubezpieczenie nie brał wcześniej udziału w promocji mubi, wyjątek stanowią samochody, które zostały sprzedane i zmienili się wszyscy właściciele auta.
 • Z kodu rabatowego mubi ubezpieczający może skorzystać 2 razy w ciągu 24 miesięcy. Obowiązuje zasada 1 bonus na 1 samochód.
 • Bonus 150 zł przyznawany jest wyłącznie na zakup ubezpieczenia na samochody, w akcji nie biorą udział jednoślady.

Jak odebrać kod rabatowy do Mubi?

Jeśli dokonałeś zakupy i opłacenia, przynajmniej pierwszej raty ubezpieczenia samochodu masz prawo do odebrania bonusu. W tym celu musisz wykonać jeszcze kilka kroków:

 • Wypełnił formularz konkursowy www.mubi.pl/odbierz-bonus. Pamiętaj, że masz na to 90 dni licząc od dnia zakupu ubezpieczenia.
 • Udziel odpowiedni na pytanie: „Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?”.
 • Uzupełnij wszystkie wymagane pola i pamiętaj o podaniu prawidłowego numeru konta, na które zostanie przelane 150 zł.
 • Chcąc przyspieszyć proces weryfikacji zgłoszenia możesz, ale nie musisz załączyć potwierdzenie dokonania płatności za ubezpieczenie samochodu. 

Koszt ubezpieczenia samochodu może przysporzyć o ból głowy. Kwoty praktycznie z roku na rok wzrastają, a zakres ubezpieczenia wcale się nie zwiększa. Warto, więc przed zakupem skorzystać z porównywarki mubi, aby móc wybrać najbardziej korzystną ofertę. Porównywarka ta ma jeszcze jedną ogromną zaletę – kod rabatowy mubi. Nie dość, że można znaleźć bardzo korzystne oferty, to jeszcze można uzyskać zwrot 150 zł na kont. 


Mubi kod rabatowy: 150 PLN zniżki na ubezpieczenie OC / AC
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *